Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Novosti ->
Knjižničarev komentar na predstavu "Brat magarac" u ZeKaEm-u 29.09.2005.
Arhiva 2004. | Arhiva 2005. | Rezime školske godine 2004./'05.
Dvadesetak učenika prvih razreda i desetak odraslih bilo je prisutno na predstavi Renea Medvešeka "Brat magarac".
Predstava je lagana i dopadljiva, a jedan od razloga su i pjesme/šansone popraćene šarmantnim scenskim pokretima. Životopis sv. Franje prikazan u nekoliko slika, prožetih humorom, ali i poticajnim mislima o veličini siromašnih, moao se svidjeti i našim učenicima koji nemaju kazališnog iskustva.
Istine radi, treba reći da su se neki u izvjesnim trenucima ponašali malo preslobodno, smijući se nečemu što nije imalo veze s predstavom. Nakon predstave učenicima je sugerirano da ubuduće pripaze na ponašanje, jer kazalište je kazalište, a ne negometno igralište.
Stranice izradio i uređuje Mario Lovric. Su-urednik Kristijan Trucek. Zadnja izmjena 24.11.2005.