Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Aktivnosti -> Recitali
Recitali poezije
U knjižnici smo se zabavljali slušajući poeziju i recitirajući. Na recitalu ljubavnih pjesama za Valentinovo slušali smo snimljene recitacije naših renomiranih recitatora i pjesnika. Najviše su se slušale Cesarićeve ljubavne pjesme koje su učenici pretočili u malu ljubavnu priču. Htjeli bismo samo napomenuti da su djevojke činile većinu "ljudstva" na recitalu. Zato idući put pozivamo i dečke da se odazovu u malom većem broju. Nikad se ne zna kakva se kemija može dogoditi u takvim trenucima. Šteta što su dečki sramežljiviji. Možda se pribojavaju da ih ne nazovu papučarima, a možda to njih jednostavno ne zanima.
Stranice izradio i uređuje Mario Lovrić. Zadnja izmjena 01.03.2004.