Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Učenici -> Osvrti -> Izlet za Dan maturanata
14. svibnja 2004.
ZADNJI DAN ŠKOLE ZA MATURANTE
Galerija slika [ Pic1 | Pic2 | Pic3 | Pic4 | Pic5 ]
Kao i obično, cijela je škola išla na izlet u Tuhelj. Športskih aktivnosti (nogomet, stolni tenis), šetnja i zabave - svega je bilo, a knjižničar se pobrinuo da se preko radiostanica (Zaprešić, Obiteljski radio) čuje i naša maturantska pjesma. Veselo je društvo tom prilikom dalo svoj doprinos (što rukama, što grlom), a fotografijom smo sačuvali te trenutke da ih pogledaju na web-stranicama knjižnice svi zainteresirani. Prijateljima knjižnice bilo je drago što se za Geodetsku tehničku školu čulo i ove godine putem etera. Nadamo se da će tako biti i narednih godina.
Stranice izradio i uređuje Mario Lovrić. Zadnja izmjena 01.06.2004.