Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Učenici -> Osvrti -> Božić 2004.
Božić 2004.
Galerija slika [ Pic1 | Pic2 | Pic3 | Pic4 | Pic5 | Pic6 | Pic7 | Pic8 | Pic9 ]
Zahvaljujući trudu nekoliko profesora i učenika, ove smo školske godine uspjeli prirediti prilično zanimljiv recitatorsko-glazbeni božićni program, ali i humanitarni božićni sajam. Prvi dio održao se u kino-dvorani Graditeljske tehničke škole, a sajam u holu naše škole. Veliku zaslugu za dobar prijam kod publike imale su atraktivne učenice-voditeljice, naš rock-sastav (učenici 4. razreda), a ponajviše Marina Baralić. Ona je svojim vokalnim interpretacijama poznatih božićnih pjesama i naše "Dobrodošlice Božiću" doprinijela stvaranju pozitivne atmosfere i dobrog raspoloženja u gledalištu. I drugi dio božićnog programa je bio prilično uspješan. Dosta se toga prodalo, tako da su na kraju svi bili prilično zadovoljni, kako i priliči predblagdanskom ugođaju.
Stranice izradio i uređuje Kristijan Trucek. Zadnja izmjena 26.03.2005.