Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Novosti -> Rezultati GTŠ Erato natječaja
Rezultati natječaja za izbor najljepše lirske pjesme GTŠ-a
U školskom natječaju bilo je prijavljeno 16 pjesama, a glasovalo je 43 učenika. Natječaj je bio otvoren krajem svibnja pa do polovice lipnja. Sve prijavljene pjesme, i još 3 pjesme odraslih, poslane su na republički natječaj ERATO, koji je bio otvoren do 25. svibnja, a organiziran u svrhu obilježavanja Svjetskog dana poezije (21. ožujka).
1. PRVAŠICA - 7 bodova
2. DOSTA MI JE TEBE - 6 bodova
3. mjesto (sa 4 boda) dijele: MAJČINA TUGA, PRIJATELJU KREŠI, TVOJE IME, KOMADIĆ MOGA SRCA
4. mjesto dijele (s 3 boda): OSMIJEH, OČAJNA PONAVLJAČICA, PSI LUTALICE
5. dijele (2 boda): TEBI, DOBAR DAN I DO SUTRA
6. dijele (1 bod): DUGA LUTANJA, TI
7. dijele pjesme (bez bodova): BEZVOLJNA, PONEKAD, VOLIM TE
Ovom prilikom bismo htjeli pozvati sve učenike-sudionike Erato natječaja (dakle, one koji su pisali pjesme) da se jave u knjižnicu poradi davanja osobnih podataka za natječaj. Naime, organizatori natječaja traže osobne podatke sudionika kako bi pri objavljivanju najuspjelijih radova mogli dati i kratku bilješku o autoru pjesme. Dođite u knjižnicu i na licu mjesta ili na papiru iznesite sljedeće: ime i prezime, godinu rođenja, razred, nekoliko rečenica o sebi (što volite raditi, koji su vam hobiji i sl.). Hvala!
Stranice izradio i uređuje Mario Lovrić i Kristijan Trucek Zadnja izmjena 24.11.2004.