Učenici na vježbama

O školi - Natječaji
Autor Administrator
Srijeda, 09 Listopad 2024 00:00

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice škole možete pogledati ovdje.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici škole i od dana objave u Narodnim novinama (09. listopada – 17. listopada 2024. godine)

Uprava škole

Ažurirano Srijeda, 09 Listopad 2024 11:12

Europski tjedan mobilnosti PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 07 Listopad 2024 16:20

U ponedjeljak, 16. rujna, učenici i nastavnici naše škole obilježili su Europski tjedan mobilnosti. Cilj je aktivnosti Šećem i učim bio doživjeti javni prostor u blizini škole na drugačiji način, učiti o cestovnoj sigurnosti, osvještavati važnosti zelenih parkova u urbanim sredinama i poticati uživanje u pješačenju. Promičući zdrave životne navike nastavnici i učenici 3. razreda pješačili su od Geodetske škole do parka Bundek.

Na Bundeku su učenici ostvarili odgojno-obrazovne ishode iz nastavnih predmeta Katastar, Matematika, Geodezija i Engleski jezik. Prošetali su Alejom pjesnika ne samo fizički, već i kroz vrijeme i kulturu. Učenici su snimili kratki videozapis na engleskom jeziku o zanimljivostima koje su saznali o pjesnicima iz Bugarske, Slovenije, Rusije i Mađarske.

Obilazeći spomenike Dar života, Bumbina livada, Sljemenski fićo i biste književnika A. S. Puškina, I. Vazova i dr., mjerili su prijeđenu udaljenost, a dobivene podatke analizirali su na satu Matematike. Učenici su određivali koordinate svih spomenika i bista te su izradili odgovarajuću skicu. Također, s pomoću mrežne stranice Uređena zemlja (DGU) pronalazili su katastarske i zemljišnoknjižne podatke o katastarskim česticama parka Bundek.

Aktivnost je uspješno spojila edukaciju i rekreaciju, potičući učenike na zdrav način života i produbljujući njihovo znanje praktičnim primjerima iz stvarnoga okruženja.

Irena Prgomet

Ažurirano Ponedjeljak, 07 Listopad 2024 16:24

Obavijest - Državna matura (drugi rok) PDF Ispis E-mail
Nastava - Državna matura
Srijeda, 11 Rujan 2024 15:27
Obrazac prigovora preuzmite OVDJE
Ažurirano Srijeda, 11 Rujan 2024 15:33

Prvi dan nastave 2024./2025. PDF Ispis E-mail
Nastava - Općenito
Petak, 30 Kolovoz 2024 05:49

Drage učenice i učenici,

dobro došli u novu nastavnu godinu 2024./2025. koja počinje u ponedjeljak 9. rujna. Nastava je organizirana u dva turnusa. Prvi tjedan nastave prvi i četvrti razredi su u jutarnjem turnusu, a drugi i treći razredi u popodnevnom turnusu.

Prvi dan nastave učenici će dobiti sve potrebne informacije o organizaciji nastavnog procesa u narednom periodu.

Učenici trebaju ponijeti pribor za pisanje i školske torbe jer će biti organizirano preuzimanje besplatnih udžbenika.

Raspored dolazaka po razredima možete preuzeti OVDJE.

Učenici 1. razreda čekaju ispred ulaza u školu gdje će ih razrednici dočekati, prozvati i uvesti u prostorije škole.

Ažurirano Petak, 30 Kolovoz 2024 05:57

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>