Zahvala na podršci PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Utorak, 05 Ožujak 2024 14:26

Želimo zahvaliti svim roditeljima, učenicima, nastavnicima i djelatnicima škole za trud i podršku koju ste pružili tijekom Konzumove nagradne igre Mali veliki talenti. Hvala što ste podržali inicijativu, sudjelovali u prikupljanju kupona i potaknuli svoju djecu, naše učenike da se uključe.

Zahvaljujući vašoj podršci, uspjeli smo osigurati vrijedne nagrade koje će obogatiti našu školsku zajednicu. Prikupili smo dovoljan broj kupona te smo nagrađeni s dva monitora koji će poboljšati iskustvo učenja učenika; novim dresovima za timske sportove (set od 20 komada) koji će učenicima omogućiti jedinstvo tijekom sportskih natjecanja; uvećanim modelom ljudskoga srca  koji je izvrstan didaktički alat i dodatna pomoć u nastavi Biologije.

Ove nagrade ne samo da će unaprijediti učenje i naše sportske aktivnosti, već će i dodatno inspirirati učenike da teže uspjehu i razvijaju svoje talente. Uvjereni smo da ćemo zajedno nastaviti ostvarivati uspjehe i razvijati talente naših učenika. (Tekst sa slikama pogledajte ovdje.)

Ažurirano Ponedjeljak, 22 Travanj 2024 06:58