Školska natjecanja
Natjecanje iz Geodezije i AutoCAD-a PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Ponedjeljak, 06 Veljača 2017 09:33

Svim sudionicima i pobjednicima natjecanja iz geodezije i AutoCAD-a čestitamo na uspješno odrađenim zadacima.

Rang listu možete pogledati ovdje

Sportska natjecanja - školski sport PDF Ispis E-mail
Autor Admin
Četvrtak, 28 Travanj 2016 11:17

Učenici naše škole sudjelovali su u brojnim sportskim aktivnostima i natjecanjima na nivou grada Zagreba:

-      futsal učenici,

-      futsal učenice,

-      košarka učenici,

-      odbojka učenice,

-      kros učenici,

-      kros učenice.

Učenice koje su se natjecale u krosu Sportskih novosti osvojile su 3. mjesto u Zagrebu i 4. u Hrvatskoj.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali u ime Geodetske tehničke škole na natjecanjima, a posebno učenicama u krosu: Nika Aralica, Ana Fresl, Elena Kovač, Tea Prebeg, Mia Vlašić, Ela Vučemilović pod vodstvom Sanje Kantar, prof.

Ažurirano Četvrtak, 28 Travanj 2016 11:25

Prednatjecanje WORLD EDUCATION GAMES PDF Ispis E-mail
Autor Snježana Kunštek
Subota, 10 Listopad 2015 10:45
Obavijest
Prednatjecanje  WORLD EDUCATION GAMES  je  u  punom  jeku. Trenutno je naša škola (u kategoriji srednjih škola) sedma na svijetu. Gledajući samo rezultate iz matematike dijelimo treće mjesto s školom iz Kolumbije. Devetero  naših  učenika  je  dobilo  pohvalnice  za  trenutni  postignuti  rezultat. Čestitamo im, a sve ostale učenike koji su preuzeli korisničke račune molimo da pročitaju pravila i uključe se igru.
Sretno svima!
Snježana Kunštek
Ažurirano Subota, 10 Listopad 2015 11:29

Sastanak učenika za Math day PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Ponedjeljak, 05 Listopad 2015 14:37
Sastanak  učenika  koji su se prijavili za Math day bit će u srijedu 7.10.2015. u 12.30 (učionica 213). Učenici  će tada preuzeti svoje korisničke račune i dobiti upute za natjecanje.
Učenici  koji se nisu prijavili, a htjeli bi sudjelovati mogu se prijaviti profesorici  Kunštek  do srijede ili mogu doći  na sastanak.
Trenutno naša ekipa broji 60 učenika, a bilo bi nam drago da  nam se pridruži  još  učenika.
Sve informacije vezane uz natjecanje možete pronaći na stranici  http://www.worldeducationgames.com

Voditeljica projekta: Snježana  Kunštek, prof.

Ažurirano Ponedjeljak, 05 Listopad 2015 14:44

Klokan bez granica PDF Ispis E-mail
Utorak, 10 Ožujak 2015 14:28
Obavijest učenicima o natjecanju iz matematike - KLOKAN BEZ GRANICA.

Stranica 1 od 5