Učenici na vježbama

Zahvala na podršci PDF Ispis E-mail
Autor Administrator
Utorak, 05 Ožujak 2024 14:26

Želimo zahvaliti svim roditeljima, učenicima, nastavnicima i djelatnicima škole za trud i podršku koju ste pružili tijekom Konzumove nagradne igre Mali veliki talenti. Hvala što ste podržali inicijativu, sudjelovali u prikupljanju kupona i potaknuli svoju djecu, naše učenike da se uključe.

Zahvaljujući vašoj podršci, uspjeli smo osigurati vrijedne nagrade koje će obogatiti našu školsku zajednicu. Prikupili smo dovoljan broj kupona te smo nagrađeni s dva monitora koji će poboljšati iskustvo učenja učenika; novim dresovima za timske sportove (set od 20 komada) koji će učenicima omogućiti jedinstvo tijekom sportskih natjecanja; uvećanim modelom ljudskoga srca  koji je izvrstan didaktički alat i dodatna pomoć u nastavi Biologije.

Ove nagrade ne samo da će unaprijediti učenje i naše sportske aktivnosti, već će i dodatno inspirirati učenike da teže uspjehu i razvijaju svoje talente. Uvjereni smo da ćemo zajedno nastaviti ostvarivati uspjehe i razvijati talente naših učenika. (Tekst sa slikama pogledajte ovdje.)

Irena Prgomet, školska knjižničarka

Ažurirano Četvrtak, 07 Ožujak 2024 18:49

Obavijest PDF Ispis E-mail
Nastava - Slobodne aktivnosti
Petak, 19 Siječanj 2024 22:44
Na roditeljskom sastanku za provedbu izvanučionične nastave drugih razreda u Sarajevo 17. siječnja 2024. godine, agencije DND Radost djeci, Brod Tours i ABC Travels prezentirale su svoje ponude. Roditelji su većinom glasova izabrali ponudu agencije Brod Tours, kojoj se prepušta daljnja organizacija izleta.

„Natječaj za nastavnika/cu strukovnih predmeta iz geodezije“ PDF Ispis E-mail
O školi - Natječaji
Srijeda, 10 Siječanj 2024 17:54
Natječaj za radno mjesto nastavnik/ica geodezije možete pronaći ovdje.

Obavijest PDF Ispis E-mail
O školi - Natječaji
Srijeda, 10 Siječanj 2024 15:24
Povjerenstvo za organizaciju i provedbu izvanučionične nastave drugih razreda u Sarajevo sastalo se 8. siječnja 2024. na otvaranju ponuda pristiglih u okviru definiranog roka dostave. Odabrane su tri agencije koje su zadovoljile sve uvjete javnog poziva:

1) DND Radost djeci

2) Brod Tours

3) ABC Travels

Pozivaju se navedeni davatelji usluga da dana 17. siječnja 2024. godine u 18:15 sati u učionici 09 na roditeljskom sastanku predstave svoje ponude roditeljima.

Projekt - Time 2023. PDF Ispis E-mail
O školi - Školski projekti
Srijeda, 20 Prosinac 2023 12:36

This is Our Time 2023

Noćnim okupljanjem u školi 8. prosinca 2023. započeli smo ovogodišnje sudjelovanje na Time projektu. Tijekom 24-satnog mrežnog maratona Time aktivnostima su se pridružile 92 škole iz 95 zemalja s ciljem razmjenjivanja informacija te učenja jednih o drugima.

Naši učenici su se uključili u dvije projektne aktivnosti – natjecateljski kviz Unite the Nations i tematske videokonferencije.

Unite the Nations međunarodno je istraživačko natjecanje u kojem učenici sami izrađuju pitanja za test. Učenici biraju teme i izvore te pozivaju učenike diljem svijeta da istražuju njihovu zemlju u zabavnom natjecanju. Ove godine test je uključivao 350 pitanja koja su predstavljala 14 različitih zemalja, a sudjelovale su 23 škole. Naša škola ponovno je stala na pobjedničko postolje osvojivši 3. mjesto!

Do jutarnjih sati učenici su sudjelovali na 8 videokonferencija. S učenicima iz Indije, Rusije, Kanade, Kine i Pakistana raspravljali su o umjetnoj inteligenciji.

Zahvaljujemo svima koji su svojim sudjelovanjem doprinijeli ovom uspjehu!

Nagrada za životno djelo

U istoj noći naš umirovljeni nastavnik Zlatan Soldo dobio je veliko priznanje – nagradu za životno djelo Time projekta. Z. Soldo prvi je dobitnik priznanja. Svoju Time priču prof. Soldo i Geodetska škola započeli su 1997. Na mrežnoj stranici projekta (https://timeproject.org/reflections-in-time/) možete pogledati cijeli video službene ceremonije.

Više o projektu možete pronaći na mrežnim stranicama projekta (https://timeproject.org/), a više fotografija pogledajte ovdje.

Ažurirano Srijeda, 20 Prosinac 2023 12:42

Božićna radionica PDF Ispis E-mail
Nastava - Slobodne aktivnosti
Petak, 15 Prosinac 2023 09:09

U srijedu, 6. prosinca, u školskoj knjižnici održana je prigodna božićna radionica. Učenici od 1. do 4. razreda, nastavnici i stručne suradnice naše škole zajedno su izrađivali božićne ukrase i predmete. Druženje je proteklo u opuštenom ugođaju, a radost i vedrina ispunili su ovu radionicu i potvrdile pravi smisao Božića.

Izrađenim je ukrasima predblagdansko raspoloženje zavladalo hodnicima i učionicama škole. Ukrase možete vidjeti i ovdje.

Irena Prgomet

Ažurirano Petak, 15 Prosinac 2023 09:13

Obavijest - maturalno putovanje PDF Ispis E-mail
Petak, 15 Prosinac 2023 09:06

Povjerenstvo za organizaciju maturalnog putovanja učenika trećih razreda sastalo se 6.prosinca 2023. Nakon otvaranja i čitanja pristiglih ponuda odabrane su tri agencije koje su zadovoljile sve uvjete natječaja. To su: Svijet putovanja, ABC putovanja i Travelego.

Na roditeljskom sastanku održanom 14.prosinca 2023. predstavnici svih triju odabranih agencija održali su prezentacije svojih programa. Roditelji su velikom većinom glasova izabrali program turističke agencije Travelego, kojoj se prepušta daljnja organizacija maturalnog putovanja.

Obrazac javnog poziva - Sarajevo PDF Ispis E-mail
Utorak, 12 Prosinac 2023 13:02

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (Sarajevo) možete preuzeti ovdje.

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 1 od 44