Učenici na vježbama

Preventivno-edukativni videospot „Budi tolerantan“ PDF Ispis E-mail
Petak, 27 Studeni 2020 10:53
Preventivno-edukativni videospot „Budi tolerantan“, koji je izradilo Ministarstvo unutarnjih poslova, s promemorijom i upitnikom za učenike možete pročitati i preuzeti ovdje...
Ažurirano Petak, 27 Studeni 2020 10:59

Smotra Sveučilišta u Zagrebu PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 19 Studeni 2020 17:01
Smotra Sveučilišta u Zagrebu, koja se već tradicionalno svake godine održava u mjesecu studenome kako bi maturanti i svi zainteresirani dobili sve informacije o uvjetima upisa i studiranja, ove je godine organizirana u digitalnom obliku: http://smotra.unizg.hr/fileadmin/smotra2020/smotra2020.html

HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PDF Ispis E-mail
Četvrtak, 19 Studeni 2020 16:49
U svrhu informiranja učenika završnih razreda naše škole o mogućnostima po završetku srednje škole, objavljujemo prezentaciju Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Dabar 2020 PDF Ispis E-mail
O školi - Školski projekti
Srijeda, 11 Studeni 2020 16:13

GeoDabar
Učenici Geodetske škole sudjeluju na međunarodnom natjecanju Dabar 2020 koje se ove godine odvija od 9. do 13. studenog. Natjecanje organizira međunarodna inicijativa Bebras (Dabar) koja promiče informatiku i računalno razmišljanje među učiteljima i učenicima, ali i u široj javnosti. Dabar je osmišljen kako bi se svoj djeci omogućio jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje, koje se sastoji od niza izazovnih zadataka koje su napisali stručnjaci iz pedesetak zemalja. Iako se rješavanje zadataka temelji na informatici, moguće ih je rješavati i bez informatičkog predznanja.

dr. sc. Baldo Stančić, dipl. ing. geod.

Ažurirano Srijeda, 11 Studeni 2020 16:30

<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>