Učenici na vježbama

Pobjeda na Time 2017 PDF Ispis E-mail
Petak, 15 Prosinac 2017 12:43

Ponosni smo što možemo objaviti da je ekipa Geodetske škole pobijedila u natjecateljskom dijelu projekta This is Our Time, na kvizu znanja Unite the nations. Prvo mjesto dijelimo s jednom kanadskom školom.

Time

Više o Večeri matematike i Time 2017 uskoro ...

Ažurirano Petak, 15 Prosinac 2017 12:51

Debata PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 05 Studeni 2017 13:47

Od 4.listopada 2017. učenici Geodetske škole sudjeluju u eTwinning projektu Debate oxfordskog stila o svjetskim pitanjima (World Issues Oxford-Style Debates) na engleskom jeziku zajedno s još 4 škole iz Europe.
To su: Zespol Szkol Da Vinci (Poznan, Poljska), La Purisima (Torrevieja, Španjolska), ITS Luigi Casale (Vigevano, Italija) i Max-Eyth-Schule (Aslfeld, Njemačka)

Tim

Tijekom trajanja projekta učenici će sami odabrati teme za debate, razraditi ih i predstaviti partnerima kroz snimljene kratke filmove, odabrati zajedničku temu putem Tricidera i na kraju debatirati o njoj u video-konferenciji.
Uz usavršavanje izražavanja na engleskom jeziku učenici će usvojiti osnove debatiranja, naučiti izraziti svoje mišljenje i uvažavati tuđe stavove, upoznati razmišljanja drugih kultura te istražiti aktualne svjetske teme po svom izboru i izboru partnera. Uspostaviti će kontakte s vršnjacima iz više zemalja i razvijati europski duh.

Sastavila: Damira Zubčić

Ažurirano Nedjelja, 05 Studeni 2017 13:53

eTwining PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 05 Studeni 2017 13:42

Zmaj

U sklopu radionica za profesionalni razvoj (PDW) profesorica engleskog i njemačkog jezika Damira Zubčić je od 18.-20. svibnja 2017. sudjelovala na dvodnevnoj radionici u Ljubljani o izradi eTwinning projekata i Erasmus+ projekata koje financira Europska Unija.
Neposredno nakon radionice učenici 2.d koji uče njemački sudjelovali su u eTwinning projektu Pričanje priča (Geschichten erzälen) sa srednjom školom Zespół Szkół Da Vinci iz Poznańa u Poljskoj. Učenici su se predstavili i radili zajednički na pričama.

Sastavila: prof. Damira Zubčić

Ažurirano Nedjelja, 05 Studeni 2017 13:50

3. Dan karijera PDF Ispis E-mail
O školi - Općenito
Petak, 13 Listopad 2017 07:22

Poštovane kolegice i kolege,
jučer smo u Osnovnoj školi Zapruđe sudjelovali na 3. Danu karijera i predstavili našu Geodetsku školu.

Učenicima se predstavilo još petnaest srednjih škola.
Na 3. Danu karijera sudjelovali su i učenici 8. razreda OŠ Gustava Krkleca, OŠ Ive Andrića, OŠ Kajzerica i OŠ Trnsko.

Našu školu predstavili su i učenici: Ira Patricia Kolić, Ana Carić, Josip Prekrat i Luka Ivić.

Zaprudje4

Armando