STEAMS Erasmus+ u Larnaci PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Nedjelja, 29 Svibanj 2022 09:30
Projekt STEAM Strengthens our Heritage kojeg sufinancira EU kroz Erasmus+ je odveo pet naših učenika: Nikolu Bićanića, Valentinu Gačar, Darija Mikovića, Davida Šandora i Taru Đudarić i dvije profesorice: koordinatoricu Damiru Zubčić i knjižničarku Irenu Prgomet u Larnaku na Cipar. Od 9. do 14. svibnja 2022. učili smo i družili se s domaćinima, profesorima, učenicima i njihovim roditeljima te ostalim gostima iz La Senije u Španjolskoj, iz Porta u Portugalu, iz Lowicza u Poljskoj i Soluna u Grčkoj.
Cipar
Zajedno smo svladali nove vještine, proučavali povijesno nasljeđe Cipra, upoznavali se s njihovom sadašnjicom u uvjetima okupacije sjevernog dijela Cipra i njihovom hranom, običajima i svakodnevnim životom. Više...

D. Zubčić