STEAM Strengthens European Cultural Heritage PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Petak, 26 Veljača 2021 18:18
STEAMS
Učenici i profesori naše škole zajedno sa školama iz Španjolske, Portugala, Poljske, Grčke i Cipra sudjeluju u novom Erasmus+ projektu STEAM Strengthens European Cultural Heritage. Projekt objedinjuje STEM područje, uključuje umjetnost i sociologiju te kroz njih obrađuje kulturno nasljeđe. Svi se sadržaji zajednički poučavaju, a engleski se jezik uči u stvarnim situacijama. Školska koordinatorica projekta je prof. Damira Zubčić, a u projektu sudjeluju još profesori Snježana Car, Jasna Čajsa Beber, Armando Slaviček, Krešimir Babić i Irena Prgomet.
STEAMS
Domaćin prvog susreta bila je škola iz Porta, a provodio se online od 16.2.2021.-24.2.2021. Sudjelovali su učenici četvrtog, trećeg i prvog razreda. Svi naši sudionici dobili su pohvale partnera. Slijedi daljnji rad na projektu te mobilnosti u Solunu u travnju 2021. i Zagrebu u svibnju 2021.
Više o tomu možete saznati na web stranicama projekta na  poveznici https://steaminheritage.weebly.com. Stranice projekta uređuje naš tim.
Napisao:
Armando Slaviček, prof.