This is our Time 2020 PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Ponedjeljak, 07 Prosinac 2020 11:14

Ove školske godine naša škola se osamnaesti put uključila u projekt This is our Time („Ovo je naše vrijeme“, https://timeproject.org/). Radi se o globalnom komunikacijskom projektu koji se održava jednom godišnje, a ove godine se održava jubilarni 25. put. Cilj je omogućiti mladim ljudima komunikaciju putem Interneta na različite načine i o različitim temama.
logo
Projekt je pokrenut pod pokroviteljstvom UNESCO-a povodom obilježavanje 50. obljetnice UNESCO-a 16.11.1995. Naša škola se uključila u projekt 1997. godine. Od početka se uključujemo u dvije projektne aktivnosti. Jedna je natjecateljskog karaktera, kviz "Unite the Nations”, a druga su tematske videokonferencije.
U ovim posebnim epidemiološkim prilikama nismo mogli, kao do sad, organizirati cjelonoćno okupljanje u školi pa smo sve organizirali za rad od kuće. 40 učenika i 11 djelatnika odgovorili su na 325 pitanja i održali 10 video konferencija.
Koristili smo novi CARNetov videokonferencijski sustav eduMeet i Zoom.
VC

Na samom početku završnog projektnog dana imali smo kratak susret s gosp. Josephom Sheikom  koordinatorom projekta.
Joe

Dali smo sve od sebe. Čekamo rezultate...

Ažurirano Srijeda, 09 Prosinac 2020 11:14