Obrazovanje odraslih

slike

Baner
Vježba evakuacije PDF Ispis E-mail
Autor Dalibor Jajtić   
Petak, 02 Ožujak 2012 12:59
"Vježba evakuacije i spašavanja u GTŠ" Preporukom Državne uprave za zaštitu i spašavanje - Područni ured za zaštitu i spašavanje Zagreb, te na osnovu Plana evakuacije i spašavanja u Geodetskoj tehničkoj školi u Zagrebu, provedena je vježba evakuacije učenika i djelatnika iz prostora škole u slučaju izvanredne opasnosti i ugroženosti osoba i imovine.

Vježba je izvršena u četvrtak 23.02.2012. godine u 13.30 sati.


U vježbi evakuacije sudjelovali su svi učenici i djelatnici koji su se u trenutku oglašavanja opasnosti i naredbe za evakuaciju nalazili u prostorima škole.
Vježba evakuacije bila je uspješna, odnosno objekt je u potpunosti napušten u zakonski predviđenom vremenu na znak zvučne sirene oglašene u prostoru škole. 

Zahvaljujemo se svim sudionicima vježbe (učenicima i djelatnicima škole) na savjesnom i primjerenom ponašanju tijekom vježbe čime smo pokazali da u slučaju nenadanih opasnosti i ugroženosti možemo izvršiti primjerenu osobnu zaštitu svih nas kao i prostora škole. 

Ažurirano Petak, 16 Ožujak 2012 09:52
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto