Naša škola može se pohvaliti europskim ju-jitsu vice prvakom! PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan
Utorak, 02 Svibanj 2023 10:16

Naša škola može se pohvaliti europskim ju-jitsu vice prvakom!

Josip Kupina, učenik 1. d, već 10 godina trenira ju-jitsu i kickbox u Ju-jitsu klubu Mangetsu. U veljači je sudjelovao na Ju-jitsu prvenstvu Hrvatske u Varaždinu i Europskom kupu u Karlovcu te je osvojio 1. mjesto u kategoriji mlađi uzrasti do 66 kg. Pobjedama si je osigurao nastup s hrvatskom U-16 reprezentacijom u ožujku na Europskom kadetskom natjecanju u Francuskoj. Josip se iz Francuske vratio sa srebrnom medaljom oko vrata i ponosno nosi titulu europskog vice prvaka!

Nakon povratka s velikog natjecanje njegov razred i razrednica priredili su mu srdačan doček u školi! Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.

Ovo je veliki Josipov uspjeh i nagrada za njegov dugogodišnji trud kojim teži samostalnosti i odgovornosti. Čestitamo!

Irena Prgomet

Ažurirano Utorak, 02 Svibanj 2023 10:20