Geodetska Tehnička Škola

Welcome to Website of 1.b. Geo.school

| About 1.b | Aur Webcam | Pictures of the 1.b | Links | Contact Me |

Želimo vam dobrodošlicu na stranicu 1.b!

Dali znate što je Geodetsko tehnicka škola?!

NE!!! Geodetska tehnicka škola u Zagrebu postoji dugi niz godina i u njoj ucenici dobivaju naobrazbu o godetskim poslovima a to su poslovi oko katastra,izrade, karat planova, mjerenje i obilježavanje parcele ili cestica! U školi su glavni predmeti: MATEMATIKA, GEODEZIJA, FIZIKA, GEODETSKO PISANJE I CRTANJE (GPC). Po završetku 4 razreda škole postaješ geodetski tehnicar. No to ne znaci da ne možeš napredovati!!! Postoji geodetski fakultet takoder u Zagrebu.

Pitanje da li možemo naci posao nakon školovanja ako odlucimo ne ici na faks!!

Ima posla. Hrvatska godinama nije mjerena to jest postoje mnogi problem u dokazivanju vlasništava, legaliziranju ne planski gradenih kuca i slicnom problemima....ima se tu raditi!!! U svijetu dakako postoje iste ovakve škole skojima kontaktiramo redovito.

Ova stranica nastala je na incijativu prof. Zlatana Solde koji je profesor Racunalstva i ucenika Borne Cajica!

Primjerdbe šaljite na:send

^ back to top ^