Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Učenici -> Osvrti -> Dan grada Zagreba.
Recital povodom Dana grada Zagreba
Program recitala povodom Dana grada Zagreba
djelo izvođač
Zdenka Seunik-Jušić Zagreb Ana Doneski
a a a
Dan Zagreba obilježili smo planiranim programom. Opća je ocjena da su svi prisutni (desetak učenika i 5-6 odraslih osoba) bili zadovoljni i ugodno se osjećali. Za nekoliko kolegica počeli smo zagrebačkom himnom (pjesma Vraćam se, Zagrebe, tebi i mislimo da su tu tešku pjesmu Marina Baralić i njena pratnja na gitari Narcis Vojniković sasvim dobro izveli. U izvedbi šansone Balada iz predgrađa pjevačice su bile malo pretihe, pa se morao u pjevanje uključiti i knjižničar: na kraju nije ispalo loše. Nakon odslušanih recitacija glasovali smo za najbolju pjesmu (Ivaniševićev Zagreb) i najbolju interpretaciju (pjesma Tomislav u interpretaciji Marjane Bičvić). Nakon recitacija ponovili smo dva glazbena broja za nekolicinu novopridošlih učenika i ponudili se bombonijerom čuvanom za ovaj susret. Sljedeće godine moglo bi se uvježbati još neka glazbena tema o Zagrebu. Nadamo se da će biti više ozbiljnih i zainteresiranih izvođača - čega nam uvijek nedostaje!
Stranice izradio i uređuje Mario Lovrić. Zadnja izmjena 01.03.2004.