Knjižnica Geodetske tehničke škole -> Učenici -> Osvrti -> Božić 2003.
Dan grada Zagreba
Galerija slika [ Pic1 | Pic2 | Pic3 | Pic4 | Pic5 | Pic6 | Pic7 | Pic8 | Pic9 | Pic10 | Pic11 | Pic12 | Pic13 | Pic14 | Pic15 | Pic16 | Pic17 | Pic18 | Pic19 | Pic20 ]
Priredbom su bili svi veoma zadovoljni: kako gosti - izvođači, tako i gledatelji. Recitacije su bile solidne, a budući da većina recitatora prvi put nastupa pred publikom, možemo očekivati da će ubuduće biti još i bolji. Tamburaški trio oduševio nas je izvedbom "Plesa na travi", dok je u druge dvije stvari (Malinovskog nisu svirali) bilo pomalo veseličarskog sviranja, ali smo im mi malo pomogli, pjevajući Serbus Zagreb... Mladi gitarist Ivor bio je odličan u obje odsvirane skladbe, tako da nije slučajno trenutačno najbolji mladi gitarist u Hrvatskoj. Sve u svemu, dosta dobro. Naravno, da je došlo više odraslih i učenika, bilo bi još bolje...
Stranice izradio i uređuje Kristijan Trucek. Zadnja izmjena 01.06.2006.