Copernicus Hackathon Zagreb 2019 PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Nedjelja, 05 Svibanj 2019 17:10

U utorak 30. travnja u našoj Školi je učenicima i djelatnicima predstavljeno natjecanje pod nazivom“ Copernicus Hackathon Zagreb 2019” koje će se održati u Sveučilišnom računskom centru Sveučilišta u Zagrebu 23. i 24. listopada ove godine, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i u organizaciji Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Copernicus

Hackathon ima za svrhu promociju EU Copernicus programa opažanja Zemlje u gospodarskoj, znanstvenoj i obrazovnoj zajednici, odnosno poticanje primjene podataka i servisa Copernicus satelita.
Natjecanje su predstavili doc. dr. sc. Vesna Poslončec Petrić, dipl. ing. i prof. dr. sc. Željko Bačić, dipl. ing. sa Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Informacije o Copernicus Hackathonu Zagreb možete pronaći i u objavama na službenim stranicama Državne geodetske uprave, Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije i Sveučilišnog računskog centra (Srce).

Ažurirano Nedjelja, 05 Svibanj 2019 17:24