GRASS (Grading soft skills) projekt PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Ponedjeljak, 02 Studeni 2015 09:05
U Jutarnjem listu od 29. listopada 2015. objavljen je članak o razvoju i ocjenjivanju socijalnih vještina u Geodetskoj tehničkoj školi u sklopu projekta GRASS (Grading soft skills) putem digitalnih bedževa.
Geodetska tehnička škola, zajedno s partnerima iz Hrvatske (Tekstilno-tehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu), Irske, Švedske i Srbije, sudjeluje u razvoju novih pedagoških i tehnoloških pristupa u razvoju i ocjenjivanju vještina 21. stolječa poput komunikacije, samo regulacije, digitalne kompetencije...

Kao rezultat ovog članka, snimljen je i prikazan prilog o školi i projektu u glavnom dnevniku N1 televizije
U njemu su predstavljeni svrha i ciljevi projekta, kao i sustav vršnjačke pomoći unutar Geodetske škole (Demonstratori), putem kojeg se razvijaju i nagrađuju digitalnim bedževima, kao jednim oblikom digitalnih vjerodajnica, socijalne vještine učenika.