Klokan bez granica PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Utorak, 05 Svibanj 2015 21:39

Matematičko natjecanje

“Klokan bez granica” – rezultati!

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 19. ožujka 2015. godine u 12. 30 sati održano je Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica”.
Na  natjecanju su sudjelovali  učenici iz 102 srednje i 395 osnovnih škola iz Republike Hrvatske. Napokon su objavljeni rezultati:

Natjeatelji Klokana

51  učenica  i učenik  iz  naše  Škole  natjecali  su  se  u kategorijama CADET  i  JUNIOR.
Postigli  su doista dobre  rezultate, a  osmero  naših  učenika  ušlo  je  u  kategoriju  10%    najboljih  natjecatelja  u Republici Hrvatskoj. To  su:

• Ivan  Salajec  3.a
  • Martin  Brezovac  3.b
  • Dominik  Miletić  2.d
  • Peter  Andreas  Rajkovača  3.a
  • Andrija Jambrek  3.b
  • Jure  Herceg  2.d
  • Borna  Kostelac  3.b
  • Dominik  Janković  3.b

Čestitke učenicima!

Natjecanje u Geodetskoj školi

Rezultati natjecanja najbolje plasiranih učenika su objavljeni 4. svibnja 2015. godine na internet stranici HMD-a Klokan 2015 .

Snježana  Kunštek

Ažurirano Utorak, 05 Svibanj 2015 22:02