20. DRŽAVNO NATJECANJE učenika graditeljskih i geodetskih škola RH PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo
Utorak, 28 Travanj 2015 20:22

20. DRŽAVNO NATJECANJE učenika graditeljskih i geodetskih škola RH u znanjima i vještinama građenja

Od 23. do 25. travnja 2015. god. u Tehničkoj školi Pula održano je 20. Državno natjecanje učenika graditeljskih i geodetskih škola RH u znanjima i vještinama građenja „Gradimo zajedno našu Hrvatsku“. Natjecanje se odvijalo u 8 disciplina. Učenici naše Škole Sven Orlić iz 4.a i Vinko Cmarko iz 4.b razreda pod vodstvom profesora Tomislava Debeljaka, natjecali su se u jakoj konkurenciji sa učenicima iz Pule, Osijeka, Rijeke i Splita u disciplini geodetski tehničar. Učenik Sven Orlić je osvojio 4. mjesto, a Vinko Cmarko osvojio je 1. mjesto, čime je i ostvario pravo na direktni upis na Geodetski fakultet. Čestitamo!

Pobjednik Vinko Cmarko

Ažurirano Petak, 01 Svibanj 2015 09:18